TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2019

Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny Uwagi
1. Puchar Browninga i Winchestera Katowice 13.04.2019 S. G±sienica  
2. Puchar Czeskiej Zbrojówki Chodzież 27.04.2019 W. Kraiński  OW
3. Memoriał G.Wardyńskiego Radom 27.04.2019 P. Pełczyński  
4. Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik Piotrków Trybunalski 04.05.2019 T. Skalski  
5. Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna Leszno 11.05.2019 M. Maciejewski  OW
6. Puchar FAM Pionki Tarnobrzeg 11.05.2019 B. Ka¶nicki  
7. Parcour Poznań 18.05.2019 M. Maciejewski  
8. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 25.05.2019 St. Białek  
9. Puchar MTP Poznań 25.05.2019 M. ¦wierczek  OW
10. Puchar PZŁ (mix) Katowice 01-02.06.2019 W. Marconi  OW
11. Ogólnopolskie Zawody Seniorów i Kapelanów Kalisz 08.06.2019 W. Kobierski  
12. Puchar Normy Tarnów 08.06.2019 M. Flis  
13. Puchar Gryfa Szczecińskiego Szczecin 08.06.2019 W. Marconi  OW
14. Parcour Bielsko-Biała Brzeszcze 15.06.2019 W. Marconi  
15. Puchar Kujaw Włocławek 15.06.2019 P. Pełczyński  
16. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 16.06.2019 T. Skalski  
17. Puchar Łomża 22.06.2019 St. Białek  
18. Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach my¶liwskich Nowy S±cz 29-30.06.2019 S. G±sienica  OW
19. Puchar „Delta Optical” Włocławek 29.06.2019 M. ¦wierczek  OW
20. Puchar Klasy C Warszawa 29.06.2019 T. Skalski  
21. Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Koszalin 06.07.2019 M. Maciejewski  OW
22. Puchar Podlasia Białystok 06.07.2019 J. Borkowski  
23. Nowos±decki Puchar Lata Nowy S±cz/Krynica 06.07.2019 W. Szymanski  OW
24. Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej Wałbrzych 07.07.2019 P. Hetmańczyk  OW
25. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Jelenia Góra 20-21.07.2019 T. Skalski  
26. Zawody o Czarny Diament Ziemi ¦l±skiej Katowice 13.07.2019 J. Adamczyk  OW
27. Parcour Opole 27.07.2019 B. Ka¶nicki  
28. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 27.07.2019 M. Flis  OW
29. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 03.08.2019 M. Ziomek  OW
30. Puchar Prezydenta m. Olsztyn Olsztyn 10.08.2019 W. Kra¶nicki  
31. Puchar Grodu nad Prosn± Kalisz 17.08.2019 P. Poraniuk  OW
32. Parcour okręgów górskich Dłużyca Dolna 17.08.2019 T. Rybiński  
33. Warszawski Puchar Benelli Warszawa 24.08.2019 S. G±sienica  
34. Puchar Opolszczyzny Opole 24.08.2019 P. Hetmańczyk  
35. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Opole 31.08-01.09.2019 W. Kraiński  OW
36. Puchar Winobrania Zielona Góra/Wolsztyn 08.09.2019 M. Ziomek  
37. XXV Turniej Chmielakowy Chełm 07.09.2019 S. G±sienica  OW
38. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka Tarnobrzeg 14-15.09.2019 P. Pełczyński  OW
39. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 21.09.2019 P. Poraniuk  OW
40. Puchar Jesieni Lublin 21.09.2019 B. Ka¶nicki  
41. Puchar Północnego Mazowsza Ciechanów 28.09.2019 M. Maciejewicz  OW
42. Puchar „Jury Częstochowskiej” Częstochowa 28.09.2019 T. Rybiński  OW
43. Puchar Dymarek ¦więtokrzyskich Kielce 05.10.2019 S. G±sienica  

 

 

strona główna

 

   autor: Ryszard Łosiniecki